سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > شرح وظایف 
 
 

شرح وظایف مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده

1ـ هماهنگی و همکاری با بخش­های مختلف ستادی و سازمانی و ارائه پیشنهادات لازم به معاونین و مدیران دانشگاه در جهت حمایت از برنامه­های بهبود سلامت جسمی، روحی، روانی و اجتماعی زنان و کاهش مشکلات آنان.

2ـ هماهنگی و مشارکت در بررسی و جمع آوری اطلاعات و یافته­های منطقه­ای اعم از شهری، روستایی و عشایری و ارزیابی و تعیین نیازهای اولویت­دار.

3ـ مشارکت در تعیین اولویت­های تحقیقاتی، آموزشی و خدماتی سلامت زنان در سطح منطقه بر پایه نیازهای اولویت­دار منطقه­ای و سند توسعه استانی.

4ـ همکاری در برنامه­ریزی و اجرای برنامه­های مرتبط در تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی زنان بر پایه نیازها و اولویت­های منطقه­ای و هماهنگی و جلب کمک­های برون بخشی در سطح منطقه.

5ـ عضویت و حضور فعال در کمیته­های مختلف دانشگاهی از جمله کمیته آموزشی ترویج زایمان ایمن و کمیته دانشگاهی مرگ مادر باردار و کمیته رفاهی، به منظور مشارکت در تدوین طرح­ها و برنامه­های مربوط به سلامت زنان و خانواده.

6ـ تعـامل و همکاری در راستـای رفع مسائـل و مشکلات زنان بویژه زنان شاغل دانشگاه، زنان سرپرست خانوار، دانشجویان دختـر و ارائـه راه­کارهای عملی جهت رفع مشکلات آنان با جلب مشارکت نهادهای دولتی و غیر دولتی به ویژه خیریه­ها و نهادهای مردمی.

7ـ تصمیم سازی، تعامل و همکاری در اجرای برنامه­های توانمندسازی زنان در زمینه­های فرهنگی، علمی، مدیریتی و اجتماعی و گسترش خدمات مشاوره­ای و توسعه مهارتها متناسب با نیازها و مشکلات سلامت زنان و خانواده در منطقه.

8 ـ ارتباط مستمر با کارگروه بانوان و خانواده استانداری به منظور مشارکت در برنامه­ریزی و سیاستگذاری منطقه­ای و استانی.

 

 

 

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.