يکشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > آخرین اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری همایش نقش زنان در سلامت جامعه

برگزاری همایش نقش زنان در سلامت جامعه

اولین همایش نقش زنان در سلامت جامعه 16 دی ماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می­شود.

این همایش به همت  بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی، معاونت امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری و دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، سازمان بهزیستی کل کشور وسایر دستگاه های مربوطه برگزار می­شود. همچنین بنابر گزارش، کارگاه های این همایش دارای امتیاز بازآموزی می­باشد.

از محور های مورد بحث در این همایش می­توان به مواردی نظیر: دولت،حاکمیت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی – زیر ساخت ها و خدمات اجتماعی به زنان – ارتباطات زنان در سطوح مختلف جامعه – جایگاه زن در جوامع غربی - زن و توسعه شهری سالم – زن و حقوق شهروندی – زنان و سلامت جامعه – آمایش فضای جامعه – زنان سبک زندگی – زن و تکنولوژی - زن و اقتصاد اشاره کرد.

گفتنی است علاقمندان می­توانند به منظور ثبت نام به آدرس www.women.pishgiri.org   و یا  info@women.pishgiri.org  مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 22635342- 22635341دبیر خانه همایش تماس حاصل کنند.

شایان ذکر است در راستای برگزاری این همایش اولین جلسه کمیته علمی نقش زن در سلامت جامعه در تاریخ 9/9/94 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تشکیل شد. این جلسه با حضور خانم دکتر ناهیدی مشاور ریاست دانشگاه در امور بانوان، خانم دکتر عبادی مشاور امور هماهنگی بانوان وزارت ورزش و جوانان، خانم دکتر کاشانیها رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه شهید رجایی و نمایندگان هیات علمی سایر دانشگاه ها، استاد راستینه رئیس بنیاد و آقای کاشانی پور برگزار گردید.سخنرانان ضمن تشکر از حمایت اعضادر قبول مسئولیت ضمن بیان اهداف و دلایل برگزاری این همایش گزارشی از اقدامات انجام شده و تعداد مقالات رسیده به دبیر خانه همایش و ضرورت بهره گیری از مقالات و راهکارهایی برای خروجی مثبت در پایان همایش به بحث و تبادل نظر پرداختند.


٠٨:١٠ - چهارشنبه ٢ دی ١٣٩٤    /    عدد : ٢٦٩٥١    /    تعداد نمایش : ٢٦٠خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.